Piros lap:
-
                                                                                                             Fotó: andrashidasc.hu

Percről-percre:

16' Májer passzát a középen érkező Domokos 12 méterről lőtte a bal sarokba. 0:1
52' Egy szöglet utáni visszafejelt labdát az üresen maradt Salamon az ötös sarkáról fejelt a kapuba. 1:1
66' Tóth Dániel kapott jó ütemű labdát és a kifutó kapus alatt a kapuba gurított. 2:1

Szabó Zsolt:
"A záró fordulóban a bajnok otthonában léptünk pályára és szerénytelenség nélkül mondhatom, hogy megálltuk a helyünket. Egyenlő ellenfelei voltunk a nagyon jó erőkből álló Türjének, úgy hogy a pontszerzésünk végig benne volt a mérkőzésben. Ezúton szeretnék gratulálni a csapatom minden egyes játékosának, hiszen elsősorban nagyon jól sikerült tavaszi szereplésünknek köszönhetően újoncként a mezőny első harmadában végeztünk. Készen állunk a folytatásra a következő szezonban is."

7.
LE ALSÓPÁHOK 30 15 6 9 71 57 14 48 (-3 pont)
8.
Z+D CSERSZEGTOMAJI SK. 30 14 3 13 81 56 25 45
9.
ZALASZENTIVÁN SE 30 13 4 13 60 68 -8 43
10.
KSE VÁRVÖLGY 30 10 6 14 54 62 -8 30 (-6 pont)

2015.06.07.

Türje SE - Tarr Sprint Andráshida SC II    4:0 (2:0)

Gólok: Ágh (5'), Vajda (12'), Tóth (63', 80') ill. -
Sárga lap: Ágh, Nagy ill. Major
Piros lap: -

ASC: Szemes - Szabó M., Szanyi, Farsang, Major, Kovács D., Domján, Káli, Czömpöl, Tóth L., Fekete. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

7.
KSE VÁRVÖLGY 30 13 2 15 71 73 -2 40 (-1 pont)

Tarr Sprint Andráshida SC II - LE Alsópáhok   3:0

Az Alsópáhok felnőtt csapata a mérkőzés előtt lemondta a találkozót.

8.
LE ALSÓPÁHOK 29 14 6 9 68 57 11 45 (-3 pont)
9.
ZALASZENTIVÁN SE 29 13 4 12 60 63 -3 43
10.
FC KESZTHELY MILEFA 29 7 7 15 45 70 -25 28
11.
KSE VÁRVÖLGY 29 9 6 14 49 62 -13 27 (-6 pont)

2015.05.31.

Tarr Sprint Andráshida SC II - LE Alsópáhok   2:2 (1:1)

Gólok: Káli (22'), Fekete (70') ill. Lakesz (15'), Magas (80')
Sárga lap: - ill. Lakesz

ASC: Szemes - Stankovics, Tuboly, Szanyi, Major (Bakos), Czömpöl, Kovács D. (Fekete Z.), Domján, Káli, Tóth L., Györe (Pintér). Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Kiegyenlített első fél óra után egyre jobban magunkra találtunk, átvettük a játék irányítását és mezőnyfölénybe kerültünk. A második félidő közepén Fekete Zoli hatvan méteres szóló után lőtt bombagóljával a vezetést is megszereztük, de a végéig sajnos nem tudtuk megtartani az előnyünket. Összességében közelebb álltunk a győzelemhez."

7. FC KESZTHELY MILEFA 29 12 4 13 64 81 -17 40
8. KSE VÁRVÖLGY 29 12 2 15 66 71 -5 37 (-1 pont)

10
73' PURT TIBOR

Gólszerzők:
17'
GERGYE ANDRÁS 0 : 1
34'
KISS MÁRTON 1 : 1
46'
MÁTÓ JÁNOS 2 : 1
52'
VINKÓ BALÁZS 2 : 2
76'
SZUJKER ATTILA 2 : 3
81'
SZŐCZE CSABA 3 : 3
83'
MÁTÓ JÁNOS 4 : 3
91'
MÁJER TAMÁS 4 : 4

Sárga lap:
60'

Piros lap:
-

17' A jobb oldalról érkező Gergye 17 méteres lövése egy védőn irányt változtatva a kapus fölött a hálóban kötött ki. 0:1
34' Gyorsan elvégzett a hazai szabadrúgás után a jobbszélről az alapvonalról visszagurított labdát Kiss Márton mindenkit megelőzve juttatott a kapuba. 1:1
46' Rögtön a középkezdés után egy röviden visszapasszolt labdára csapott le Mátó, aki egy védőt kicselezve nagy erővel lőtte ki a hosszú sarkot. 2:1
52' Vinkó cselezett befele a jobbösszekötő helyéről, majd a tizenhatosról gyönyörűen kilőtte a rövid felső sarkot. 2:2
76' Domokos beadására a középen érkező Szujker a kapussal együtt felugrott, majd a lecsorgó labdát a kapuba rúgta. 2:3
81' Szőcze a tizenhatoson kívülről lövésre szánta el magát, labdája nagy erővel vágódott a hosszú sarokba. 3:3
83' Bernáth került a vendégvédelem mögé a jobb oldalon, középre adott labdáját pedig az érkező Mátó továbbította a kapuba. 4:3
91' Jobb oldali beadás átszállt a hosszún érkező Dobos Attilához, aki egy átvétel után középre adott, az érkező Májer pedig 5 méterről egyenlített. 4:4

A mérkőzésről...

A

"Fordulatos mérkőzésen az egyik pontot mindenképpen megérdemeltük. Jól kezdtük a játékot, az első negyed órában letámadtunk és ez megzavarta ellenfelünket. Megszereztük a vezetést is, de pontatlanul játszottunk és sok technikai hibát vétettünk. Ellenfelünk átvette a játék irányítását és a szünetig az eredményt is egalizálta. A második félidőt hatalmas hibával kezdtük, amit meg is büntettek. Ezután nagyobb sebességi fokozatba kapcsoltunk és megfordítottuk a mérkőzést. Itt ha még egy találatot szerzünk, megnyerhettük volna a mérkőzést. Nem így történt, a Gyenesdiás újra átvette a vezetést. Éreztem a csapatban annyi erőt, hogy újra talpra áll és ez az utolsó pillanatban be is következett. Csak gratulálni tudok a fiúknak, mert óriásit küzdöttek."

13.
KSE VÁRVÖLGY 28 8 6 14 46 60 -14 24 (-6 pont)

2015.05.23.

Gyenesdiás Kinizsi SK - Tarr Sprint Andráshida SC II     4:2 (3:0)

Gólok: Schmitz (17', 42'), Horváth D. (25'), Halász (73') ill. Czömpöl (48'), Fekete (85')
Sárga lap:Hegedűs ill. -

ASC: Szemes - Stankovics, Tuboly, Szanyi, Major, Kovács D., Czömpöl, Kocsis, Fekete, Tóth L., Györe. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Különböző okok miatt sajnos sok hiányzónk volt, ennek ellenére nyerni szerettünk volna a tabellaszomszéd ellen. Az első félidőben azonban eldőlt a mérkőzés, így a másodikban hiába voltunk egyenrangú partnerei a vendéglátóknak."

7.
KSE VÁRVÖLGY 28 12 2 14 66 70 -4 37 (-1 pont)

MOLNÁR NORBERT 10       11 RIBA ATTILA
64' JÓZSA ERNŐ 11       16 NAGY B ROLAND 50'
  KOVÁCS SÁNDOR helyett           RIBA ATTILA helyett
71' MÁJER LÁSZLÓ 24       5 ÓDOR JÓZSEF 57'
  KISS ZOLTÁN helyett           PINTÉR TAMÁS helyett
78' SZUJKER ATTILA 4
  VARRÓ MARTIN 22

SZABÓ ZSOLT           PÁL ANDRÁS

Gólszerzők:
9' KISS ZOLTÁN 1 : 0
22' TOMPOS LEVENTE 1 : 1
30' DOMOKOS ÁDÁM 2 : 1
34' KISS ZOLTÁN 3 : 1
69' SIPŐCZ LÁSZLÓ 3 : 2

Sárga lap:
21' LAHOCSINSZKY SÁNDOR
34' RIBA ATTILA
52' MARTON TAMÁS
78' HÉRINCS ANDRÁS
88' MOLNÁR ATTILA
90' JÓZSA ERNŐ

Piros lap:
-

9' Egy haza adott labdára csapott le Kiss Zoltán, aki  a védők között megtolta a labdát és a hosszú alsó sarokba gurított. 1:0
22' Lahocsinszky ütközött Sipőczzel az alapvonalnál. A játékvezető büntetőt ítélt, melyet Tompos nagy erővel lőtt a léc alá. 1:1
30' Domokos a bal oldalról indulva befelé cselezett, majd a tizenhatos sarkáról a hosszú felső sarokba csavart. 2:1
34' Molnár Norbert bal oldali beadása Kiss Zoltánt találta meg, aki egy csellel a bal lábára tette a labdát és középmagasan eltekerte a hosszú kapufa mellé. 3:1
69' Jobb oldali beadást Sipőcz az ötösön belülről fejelte a kapuba. 3:2

Már az első perctől kezdve támadólag lépett fel Szabó Zsolt együttese és közel tíz percnyi játék után a vezetést is sikerült megszereznie a hazai csapatnak a szemfüles Kiss Zoltán találatával. Ebben az időszakban a Hida több veszélyes helyzetet is kialakított ellenfele kapuja előtt, de a befejezésekbe hiba csúszott. Mígnem egy ártalmatlannak tűnő szituáció után büntetőhöz jutottak a vendégek és egyenlő lett az állás. Ez nem szegte a hazaiak kedvét, és két gyönyörű átlövésből szerzett góllal kettőre növelték az előnyt, a lefújás előtt percekben pedig újabb ziccer maradt ki a keszthelyi kapuja előtt. A folytatásban kiegyenlítettebbé vált a játék, a vendégcsapat ment az eredmény után, mezőnyfölénybe került, a Hida pedig kontrákból veszélyeztetett. A 69. percben aztán Sipőcz fejessel szépített, és az utolsó 20 percben a Keszthely mindent egy lapra feltéve támadott. A vendégek játszottak fölényben, állandó nyomás alá helyezve az andráshidai védelmet, igazán nagy helyzetet azonban nem tudtak kialakítani. A végére megmaradt az egygólos előny, összességben pedig a Hida főleg első félidei játékának köszönhetően rászolgált a három pontra, és már 10 meccs óta veretlen, a mérleg 8 győzelem 2 döntetlen.

"Nehéz pályán játszottunk, sajnos a mi játékunknak nem feküdt a pálya talaja. Ettől függetlenül jól álltunk hozzá a mérkőzéshez. A mezőnyben jól adogattunk, sok helyzetet alakítottunk ki, amiből az első félidőben hármat értékesítettünk is. Sajnos egyet össze is hoztunk magunknak. A második részben is voltak lehetőségeink, de vagy nem koncentráltunk, vagy a talaj babrált ki velünk. Ahogy az lenni szokott a végén az ellenfél betalált és egy simán hozható mérkőzésből csináltunk egy szoros meccset. A győzelmünk azért így is megérdemelt."

12.
KSE VÁRVÖLGY 27 8 6 13 45 56 -11 24 (-6 pont)

2015.05.17.

Tarr Sprint Andráshida SC II - FC Keszthely Milefa    1:1 (1:1)

Gólok: Czömpöl (5') ill. Balaskó (14')
Sárga lap: - ill. Homály

ASC: Szemes - Stankovics (Pintér), Szanyi, Illés (Fekete), Major, Domján, Czömpöl, Györe (Tuboly B.), Tóth L. (Kovács D.), Novák, Kocsmár. Vezetőedző: Szabó Zsolt.

"Korai vezetésünk után ellenfelünk is hamar egyenlíteni tudott. Egyenlő erők küzdelme volt, bár nekünk voltak nagyobb helyzeteink a döntetlent igazságosnak érzem."