az egyesületrőlsportlétesítménycsapatutánpótlásgalériaarchívumkezdőlap

 

 

Szabó Zsolt együttese a Boftát is
búcsúztatta a megyei kupaküzdelmektől

 

ANDRÁSHIDA BLSC 7 : 0 BOTFAI LSC
  LAHOCSINSZKY SÁNDOR 1 (2 : 0) 21 MÁTAY ATTILA  
  TUBOLY BÁLINT 18       8 CSÁSZÁR GÁBOR  
  CSÓKA ZSOLT 15 Játékvezető: 4 CSABAI FERENC  
  AGG PÉTER 6 ACZÉL 3 PAPP LÁSZLÓ  
  TÁNCOS NORBERT 2       6 BORSOS BÁLINT  
  MÁJER TAMÁS 20       15 MARTON VIKTOR  
  SEBŐK ZSOLT 19       18 HUSZÁR ÁDÁM  
  PARRAG KRISZTIÁN 99       77 MILICS TAMÁS  
  KISS ZOLTÁN 88       14 KENYERES KRISZTIÁN  
  DOMOKOS ÁDÁM 21       9 MILICS NORBERT  
  BALÁZS KÁROLY 4       10 NÁDASI ATTILA  
  Csere:           Csere:  
46' MOLNÁR NORBERT 10       11 SZIMÁN BÁLINT 62'
  BALÁZS KÁROLY helyett           MARTON VIKTOR helyett  
57' SZABÓ ZSOLT 3       16 KOCSIS SÁNDOR  
  SEBŐK ZSOLT helyett              
  KÖRMENDI MARCELL 13            
                 
  SZABÓ ZSOLT           ILLÉS ISTVÁN  
  vezetőedző           vezetőedző  

Forrás: http://adatbank.mlsz.hu        


Gólszerző:
9' PARRAG KRISZTIÁN 1 : 0
18' PARRAG KRISZTIÁN 2 : 0
56' DOMOKOS ÁDÁM 3 : 0
57' MOLNÁR NORBERT 4 : 0
72' PARRAG KRISZTIÁN 5 : 0
83' PARRAG KRISZTIÁN 6 : 0
90' KISS ZOLTÁN 7 : 0


Sárga lap:
-  


Piros lap:
-  
                                                                                                                 Fotó: andrashidablsc

A forduló további eredményei:

TÜRJE SE - TISZA-ÉP SIPOSPÉKSÉG ZVFC   3 : 0
ZALAHÁSHÁGY - POLICE - OLA LSK   1 : 0
RÉDICS KSE - LENTI TE SPORT 36   2 : 1
TORMAFÖLDE SE - PÁKAI VMSE   2 : 3
GYENESDIÁSI KINIZSI SK. - HORVÁTH-MÉH KISKANIZSA   4 : 3
ZALABAKSA KSE - BECSVÖLGYE SE   1 : 1
NAGYLENGYELI SE - BÖDEI SE   1 : 6
ADA NOVA SE - KERÁMIA SE TÓFEJ   0 : 0
ALUCSAT-ZALASZENTBALÁZS - GELSE TERMÁL SE   1 : 9
VÉGH FARM PAKOD KSE - REZI PETŐFI SK   4 : 3
MIKLÓSFA SE - SZEPETNEK SE   1 : 12
ZALAKAROS - SÁRMELLÉK FC   2 : 3
ZALAAPÁTI SE - LET'S DO IT TECHNOROLL TE   1 : 2
LE ALSÓPÁHOK - HÉVIZ SK   0 : 3
ÓHID FK - KSE VÁRVÖLGY   0 : 3
BÁZAKERETTYE SE - SPORTKLUB GUTORFÖLDE   0 : 3
ZALABOLDOGFA SE - ZALASZENTGYÖRGY SE   0 : 3
ALIBÁNFA LSC - AF PÁTERDOMB LSC   0 : 3
NAGYKAPORNAK KSE - ZALAGRÁR PÓKASZEPETK SE   0 : 5
Z-SERVICE ZALASZENTMIHÁLY - OLAJMUNKÁS SE   3 : 4
LENTI TSZ SE - FEMAT CSESZTREG SE   0 : 6
ZALASZENTIVÁN SE - SZERSZÁMSZIGET ZALALÖVŐ   1 : 3
CSERSZEGTOMAJI SK. - NAGYKANIZSA   0 : 2
SZERDAHELY FC - MOLNÁRI SE   1 : 2
FLEXIBIL TOP-ZALAKOMÁR - SEMJÉNHÁZA SE   3 : 0
ZNET-MIKRONET BECSEHELY - LETENYE SE   2 : 2
EGERVÁRI TE - PÖLÖSKE SE   2 : 4
FC KESZTHELY MILEFA - CSÁCS-NSE   1 : 3
ANDRÁSHIDA BELVÁROSI LSC - BOTFAI LSC   7 : 0

 

-andrashidablsc-

vissza

 

 

© Andráshida BLSC - Minden jog fenntartva