Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

6' Domokos ugrott ki a védők között, de kisodródott. Az alapvonalról visszaemelt labdáját Májer az ötösön belülről kanalazta a kapuba. 1:0
35' Takács Dávid lépett ki a védők közül, a kapusra vezette a labdát és higgadtan a hálóba lőtt. 1:1
69' Egy eladott labdára csaptak le a vendégek, amiből Sipőcz került helyzetbe, lövése pedig a kapufa tövéről pattant a kapuba. 1:2
79' Parrag szabadrúgása a sorfalon felpattant, melyet az ötös sarkán helyezkedő Domokos fejelt a hosszú sarokba. 2:2
89' Takács Dávid a tizenhatos sarkánál kapott labdát, melyet egy igazítás után a hosszú alsó sarokba lőtt. 2:3

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Első 20 percben megleptük a jó erőkből álló Keszthely csapatát, és ha jobban koncentráltunk volna, akár 2-3 góllal is vezethettünk volna az első félidő közepén. Ezután magához tért a vendég csapat és megérdemelten egyenlítettek a félidő végére.  A folytatásban egyenlő erők küzdelmét hozta a játék, sajnos egyéni hibából újra vezetést szerzett ellenfelünk. Nagyobb nyomás alá helyeztük a vendégcsapatot, amiből sikerült is az egyenlítés, ám Keszthely egy újabb figyelmetlenségünk után az utolsó percben szerzett góllal elvitte a három pontot. Összességében a mérkőzés képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna."

REZES ROLAND
54' TÓTH BENCE
17

4
SZELES ÁDÁM LÁSZLÓ 56'
  DOMINKÓ MÁTÉ helyett

REZES ROLAND helyett
59' BAJOR ÁDÁM
3

13
JELES DÁNIEL 64'
  NAGY BÁLINT helyett

RIBA DOMINIK helyett
62' HORVÁTH BÁLINT
18

HORVÁTH ADRIÁN helyett

77' VARGA BENCE
23

TÓTH BENEDEK helyett

86' BAJOR DÁVID
14

LANG MÁTYÁS helyett

VAJDA FLÁVIÓ
55

REIZMÜLLER LÁSZLÓ           LAJTAI ROLAND

Gólszerző:
11'
NAGY BÁLINT 1 : 0
48'
HORVÁTH ADRIÁN 2 : 0
53'
CSERENCOV SZERGEJ 3 : 0
60'
BAJOR ÁDÁM 4 : 0
62'
LAJTAI BARNABÁS 4 : 1
66'
KOCSIS PÉTER 4 : 2
75'
TÓTH BENCE 5 : 2
86'
LANG MÁTYÁS 6 : 2

Sárga lap:
52'
CSEKE ÁDÁM

Piros lap:
-

11' Körmendi kirúgása egy védő fején csúszott meg. Nagy Bálint lecsapott rá, és a kapuig vezette majd a kapu bal sarkába gurított. 1:0
48' Horváth Adrián a kaputól 12 méterről a kapu bal oldalába lőtt nagy erővel. 2:0
53' Cserencov Szergej nagy erővel lőtte a büntetőt a kapu bal oldalába. 3:0
60' Völler Dániel adott tökéletesen középre, ahova a berobbanó Bajor Ádám érkezett, és a rövidről a kapuba lőtt. 4:0
62' Lajtaihoz került a labda a 16-oson belül, és a kapuba lőtt. 4:1
66' A kapu elé lőtt labda Körmendiről pattant ki, pont Kocsis elé, aki futtából a kapuba lőtt. 4:2
75' Lang szlalomozott el a védők közt, majd középre passzolt ahol érkezett Tóth Bence aki közelről a kapuba passzolt. 5:2
86' Lang egy kényszerítő után kapta vissza labdát Cserencovtól, betört a 16-oson belülre, és a kapus mellett a kapuba passzolt. 6:2

Értékelés:

Reizmüller László:

"A fiúk betartották a kérésemet, így a mérkőzés kimenetele egy pillanatig sem volt kérdéses. Végig odafigyelve, tudatosan játszva hozták a három pontot. A rengeteg helyzetből ma hatot sikerült értékesíteni, ami nem rossz, de lehetne több is nagyobb koncentrációval. Gratulálok a csapatnak az eredményhez, és a sokszor tetszetős játékhoz! A vezetőknek köszönjük a mérkőzés utáni vendéglátást!."

POLICE - OLA LSK - PÁTERDOMB LSC   4 : 0
BÖDEI SE - ZÖLD ELEFÁNT ÉT.ZALAAPÁTI   3 : 1