Fölényes, magabiztos győzelemmel rajtolt
 a címvédő Andráshida az új szezonban

NAGYKAPORNAK KSE 2 : 6 HELSA ANDRÁSHIDA TE
    ÁVÁR ZSOLT 76 (0 : 3) 1   KOVÁCS GÁBOR 46'
    CSERÉP DÁNIEL 8       88   AGG ZOLTÁN
78'   NÉMETH DÁNIEL 10 Játékvezető: 77   KESZEI PÉTER
    NÉMETH PÉTER 11 KONDÁKOR 45   KOVÁCS PATRIK
    HAJAS ÁDÁM 15       11   JÓZSA ERNŐ 46'
    ORBÁN DÁNIEL 17       18   VINCZE ÁDÁM
    NÉMETH GYÖRGY 18       9   ORBÁN ATTILA
59'   HAJDU RICHÁRD 25       99   PARRAG KRISZTIÁN 64'
    LAKATOS ALEXANDER 26       22   BOCZFÖLDI MIHÁLY
    MAKOVECZ MARTIN 39       17   DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID
    KÖVÉCS BÁLINT 47       10   MOLNÁR NORBERT 59'
  Csere:           Csere:
59'   FARKAS RICHÁRD 5       3   CSEKE ALEX 46'
78'   BÜKI ROLAND 19       55   TÖRÖK MÁRK 46'
    SÜMEGI ISTVÁN 16       20   MÁJER TAMÁS 59'
            8   KOVÁCS ROLAND 64'

SÜMEGI ISTVÁN           SZABÓ ZSOLT
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
17'   DOSZPOTH SÁNDOR 0 : 1
30'   BOCZFÖLDI MIHÁLY 0 : 2
40'   KOVÁCS PATRIK 0 : 3
51'   NÉMETH GYÖRGY 1 : 3
52'   DOSZPOTH SÁNDOR 1 : 4
56'   PARRAG KRISZTIÁN 1 : 5
83'   NÉMETH PÉTER 2 : 5
85'   DOSZPOTH SÁNDOR 2 : 6

Sárga lap:
-

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

17' Orbán játszotta tisztára magát az ellenfél térfelének közepén, majd Doszpothot ugratta ki, aki egy átvétel után a 16-osról laposan kilőtte a hosszút. 0:1
30' Doszpoth kapta a szélén a labdát majd egy embert kicselezve középre passzolt, ahol Boczföldi körülbelül 7 méterről a bal alsó sarokba gurította labdát.

0:2
40' Egy szép szöglet variáció után Keszei ment el az alapvonalnál, egy embert kicselezve mesterien tálalt Kovács elé, akinek már csak 2 méterről a kapuba kellett pöccinteni a labdát. 0:3
51' Egy oldalról beadott labdát Németh György a tizenhaos környékéről kapásból lőtt a kapuba. 1:3
52' Boczföldi lépett ki ziccerben és önzetlenül Doszpoth elé tálalt, aki higgadtan gurított az üres kapuba. 1:4
56' Egy előre ívelt labdát Boczföldi egy szép mellre vétel után a mögötte beinduló Parragnak továbbított, aki egy átvétellel becsapta a hátvédet, majd 14 méterről a bal felsőbe csavart 1:5
83' Hazai kontratámadás végén Németh Péter a kapus mellett a bal alsó sarokba gurította a labdát. 2:5
85' Orbán vett le egy embert a bal oldalon, majd a 16-oshoz érve Doszpothnak továbbított, aki első próbálkozásra a kapusba lőtt,a saját kipattanójánál viszont kíméletlen volt. 2:6

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Nagyon örülök, hogy győzelemmel tudtuk kezdeni a bajnokságot. Sok helyzetet tudtunk kialakítani, mezőnyben is dominálni tudtunk, úgy gondolom teljesen megérdemelten hoztuk el a három pontot Nagykapornakról."

-
9' VÖLLER DÁNIEL  0 : 1
20' LANG MÁTYÁS  0 : 2
24' DOMINKÓ MÁTÉ  0 : 3
38' LANG MÁTYÁS  0 : 4
43' VÖLLER DÁNIEL  0 : 5
47' IGNÁC MÁTÉ  1 : 5
57' SRÁGLI TAMÁS  1 : 6
64' KOCSIS MARTIN  1 : 7
65' SRÁGLI TAMÁS  1 : 8
72' SRÁGLI TAMÁS  1 : 9
74' SRÁGLI TAMÁS  1 : 10

Sárga lap:
77' MOLNÁR MÁTÉ
84' KÓCZÉ KEVIN

Piros lap:
-

Értékelés:

Reizmüller László:

"A mérkőzésen végig domináltunk, de míg az első félidőben szinte csak egyéni akciókkal voltunk eredményesek, addig a második félidőben - a már fáradt ellenfél ellen - több kombinatív elem is volt a játékban. A helyzetkihasználáson sokat kell javítanunk, mert nem mindig lesz ennyi alkalom a gólszerzésre. Az első lépést megtettük, ehhez gratulálok a csapatnak!"

TÜRJE SE - ZALASZENTGYÖRGY SE   1 : 4
ZALASZENTIVÁN SE - PÖLÖSKE SE   6 : 1