JÓNA BÁLINT MÁTYÁS 22 Játékvezető: 3 TAKÁCS SOMA TIBOR

BALOG CSABA 15       8 BÍRÓ ANDRÁS
 46' VINCZE ÁDÁM 18
  NIKITSCHER NORBERT 8       11 VIZSY BENCE

RÓZSA RUBEN 88       14 NÉMETH BENCE
 58' JÓNA MÁTÉ BENEDEK 14       21 NÉMETH ANDRÁS  46'
  SZEKERES ÁKOS 77       22 KARAKAI ANDRÁS
 85' MÁJER TAMÁS 20       9 SZENTE GÁBOR  68'
  DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID 9       55 HORVÁTH TAMÁS

HORVÁTH DÁNIEL 5       77 BOGYÓ KÁROLY
            5 ÉDER TAMÁS  78'

SZABÓ ZSOLT           KOVÁCS LÁSZLÓ
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
16' BÍRÓ ANDRÁS 0 : 1
29' HORVÁTH TAMÁS 0 : 2
88' BÍRÓ ANDRÁS 0 : 3

Sárga lap:
44' NÉMETH BENCE
74' PAPP TAMÁS
74' PÉNTEK BOTOND
83' NIKITSCHER NORB.

Piros lap:

83'

SALAMON RÓBERT

Fotó: ate.hu

Percről-percre:

16' Salamon gurította hátra a labdát Kemesnek, aki késve rúgta el, és az őt támadó Bíró lábáról a kapuban kötött ki a labda. 1:0
29' Horváth Tamás lőhetett tisztán, senkitől sem zavartatva a tizenhatos előttről, és jól helyezett labdája a kapu bal oldalában került a gólvonal mögé. 2:0
88' Bíró került ziccerbe, majd magabiztosan használta ki helyzetét beállítva ezzel a három nullás végeredményt. 3:0

A mérkőzésről...
A vesztes andráshidai derbi után újabb nehéz ellenfél következett az ATE-nak, mégpedig az eddigi összes találkozóját megnyerő Csács-Nemesapáti. A mérkőzés első helyzete a hazaiak fiatal támadója előtt adódott, akinek ziccerben10 méterről leadott lövését Jahic kapus nagy bravúrral fogta. Egyenrangú ellenfelek küzdelme zajlott a pályán, majd a semmiből vezetést szerzett a Csács. Kemes várt túl sokáig egy hazaadással, felszabadítása  az őt támadó csácsi játékos lábáról visszapattanva került a hálóba. Horváth Tamás okos lövése pedig már kétgólos vezetéshez juttatta a vendégcsapatot fél óra elteltével. Nem változott a játék ezt követően sem. A második félidőt is kiegyenlített küzdelem jellemezte, komoly veszélyben egyik kapu sem forgott. A találkozó vége előtt Salamon rossz ütemű becsúszása miatt idő előtt volt kénytelen lehagyni a pályát, a végeredményt a lefújás előtt pedig Bíró állította be. Összességében a vendég győzelme megérdemelt, de nagyobb koncentrációval a pontszerzés elérhető lehetett volna.

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Ez osztály egyik élcsapata ellen ilyen gyermeteg hibák nem férnek bele egyszerűen. A meccs elején hibázunk a kapussal szemben, majd adunk két ajándék gólt a Csácsnak. Innentől kezdve hiába játszottunk egyenrangú félként, pontszerzésünkre esélyt sem adtak a vendégek, és összességében megérdemelten nyertek."