CREATON LENTI TE 2 : 1 HELSA ANDRÁSHIDA TE
  BALOGH BALÁZS 1 (1 : 0) 1 KEMES KRISZTIÁN

HORVÁTH SZABOLCS 2 Játékvezető: 22 JÓNA BÁLINT MÁTYÁS
  FEHÉR BENCE 6       88 RÓZSA RUBEN

TUBOLY ANDRÁS 7       6 PAPP TAMÁS

SÁRKÁNY BENCE 8       14 DÜH OLIVER

MIHALECZ PÉTER 9       8 NIKITSCHER NORBERT
 78' ÁGOSTON JÓZSEF 16
  KISS KRISZTIÁN 10       18 VINCZE ÁDÁM
 84' HORVÁTH LEVENTE MÁTÉ 18       77 SZEKERES ÁKOS  65'
  LOVRENCSICS TAMÁS 13       11 JÓNA MÁTÉ BENEDEK
            15 BALOG CSABA  70'
  ÁCS ÁRON 14       5 HORVÁTH DÁNIEL
            21 HORVÁTH ELEMÉR  46'
  SOÓS DÁVID 17       9 DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID
 70' MARKOTÁN LEVENTE 11
  TAKÁCS GERGŐ 19       17 ORBÁN ATTILA

SZARKA PÉTER           SZABÓ ZSOLT
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
42' MIHALECZ PÉTER 1 : 0
47' HORVÁTH ELEMÉR 1 : 1
67' TAKÁCS GERGŐ 2 : 1

Sárga lap:
51' MIHALECZ PÉTER
73' DÜH OLIVER
81' MARKOTÁN LEVENTE

Piros lap:
-
                                                                                                                 Fotó: Horváth István

Percről-percre:

42' Egy nagy bedobás Mihalecz előtt pattant a tizenhatos környékén, aki félfordulatból hatalmas gól lőtt a léc alá. 1:0
47' Jóna Bálint ugratta ki nagyszerű labdával Doszpothot, akinek lövését a kapus még védte, de a kipattanót az érkező Horváth Elemér juttatta a kapuba. 1:1
67' Takács Gergő egy csel után lövésre szánta el magát a tizenhatoson kívülről, labdája pedig a rövid saroknál talált utat a hálóba. 2:1

A mérkőzésről...
Az első félidőben mindkét csapat nagy gondot fordított a védekezésre, enyhe andráshidai mezőnyfölény jellemezte a játékot, de átütő erő egyik csapatban sem volt. Már úgy tűnt, hogy gól nélküli állással vonulnak a csapatok a szünetre de a 42. percben egy jól beadott labdából Mihalecz kapásból nagy gólt rúgott, így az első játékrész hazai vezetéssel zárult. A második félidő elején egy formás támadásból Horváth Elemér góljával kiegyenlített a vendégcsapat. Ezután mindkét csapatnak voltak gólszerzési lehetőségei, a meccs legnagyobb helyzetét Rózsa Ruben hibázta el, aki az ötösön állva tisztán lőhetett, de labdája elkerülte a kaput. A 67. percben Takács szépen fordult le a védőjéről, és a jobb alsó sarokba lőtt. A találkozó záró szakaszában próbálkozott a vendégcsapat, lehetőségei voltak, komoly helyzetig azonban nem jutott. Összességében a kevesebb helyzetét jobban arányban kihasználó csapat otthon a három pontot.

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Mezőnyben egyenlő erők küzdelme jellemezte a mérkőzést. Míg a Lenti kétszer a tizenhatoson kívülről szerzett gólt, nekünk ez az öt és felesről sem sikerült. A koncentráció hiánya miatt most már sokadszor hullajtunk el pontokat."