4 TÓTH BÁLINT  81'
  ACÉL VIKTOR 15       20 NIKITSCHER NORBERT

BALOGH GERGELY 19       21 HORVÁTH II DÁNIEL

MÁTÓ JÁNOS 20       77 SZEKERES ÁKOS
 70' FELLNER GERGŐ 16       5 VÖLLER DÁNIEL  71'
  SZI-PÉTER JÓZSEF 21       45 HORVÁTH LEONÁRD

KOCSIS NORBERT           SZABÓ ZSOLT
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
65'
SZI-PÉTER JÓZSEF 1 : 0
81'
HORVÁTH II DÁNIEL 1 : 1
93' HORVÁTH II DÁNIEL 1 : 2

Sárga lap:
56'
MÁTÓ JÁNOS
64'
SALAMON RÓBERT
70' BOLLA LÁSZLÓ
82' PAPP TAMÁS
83' ORBÁN ATTILA
90' PÁLFI PATRIK BENCE

Piros lap:

-
                                                                                                                           Fotó: zaol.hu

Percről-percre:

65' A hazaiak végezhettek el szabadrúgást, az oldalról belőtt labdát a hosszú oldalon érkező Szi-Péter lőtte a rövid sarokba. 1:0
81' Orbán jobb oldalról félmagasan beadott labdáját az ötösön érkező Horváth II Dániel fordulatból a kapu hosszú oldalába rúgta. 1:1
93' A hosszabbítás utolsó percében Jóna Bálint beadását a középen jó ütemben érkező Horváth II Dániel hat méterről fejelte a kapuba. 1:2

Értékelés:

Szabó Zsolt
:
"Eléggé foghíjas kerettel készültünk az első tavaszi mérkőzésre a bajnokesélyes Gyenesdiás otthonába. A mérkőzés keretbe két ifistát is be kellett neveznem, hogy megfelelő létszámban legyünk. Tanultunk az őszi hibánkból és nem vállaltuk fel azt az őszinte futballunkat, amit egész ősz folyamán próbáltam érvényesíteni, hanem egy stabilabb védekezésből gyors kontrákra építettünk. Nem volt nagy iram, az ellenfelünk is a biztonságra törekedett és igazából az első félidőben kétszer kétszer forogtak a kapu veszélyben, amiből a Gyenesdiás egy kapufát rúgott. A második félidőben bátrabban futballoztunk, az gondolom, hogy mezőnyfölényben jól játszottunk, de igazán nagy helyzetet nem sikerült kialakítanunk. Volt ellenfelünk nek egy jó tíz perce, amiben szintén rúgott egy kapufát és pontrúgásból a vezetést is megszerezte. Nem estünk össze és két szép támadásból megfordítottuk a mérkőzést. Talán a döntetlen igazságosabb lett volna, de ősszel amennyire a szerencse nem volt mellettünk, most kárpótolt minket. Bár igaz tettünk is érte és elhoztuk a számunkra fontos három pontot."