MAGNETIC ANDRÁSHIDA TE 1 : 4 TECHNOROLL TESKÁND KSE

JÓNA BÁLINT MÁTYÁS 22 Játékvezető: 3 BOLLA LÁSZLÓ

LUKÁCS BALÁZS 21       8 NAGY RICHÁRD

NAGY DÁNIEL 4       10 PERGEL BENCE

HORVÁTH LEONÁRD 8       11 MIKÓ MARTIN

SZABÓ BENCE 10       13 HETESI PATRIK
 79' KAPRINAI MÁRK GÁBOR 45
  BOGNÁR KRISTÓF PATRIK 20       21 MAJOR JENŐ
 72' NÉMETH ROLAND 23
  ODONICS PÉTER 30       22 BEDŐ MARCELL

MAVOLO PAOLO 17       95 CZENE MÁTYÁS

BENCZE PÉTER           PERGEL ATTILA
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
37'
PERGEL BENCE 0 : 1
58' MIKÓ MARTIN 0 : 2
72' BAILO DÁVID 0 : 3
88' PERGEL BENCE 0 : 4
92'
ODONICS PÉTER 1 : 4

Sárga lap:
49'
MAJOR JENŐ

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

37' Pergel Bence került lövőhelyzetbe és a tizenhatos vonaláról nagy erővel a kapu bal alsó sarkába lőtt. 0:1
58' A hazai védelem határozatlanságát kihasználva Mikó Martin az elé passzolt a labdát közelről juttatta a hálóba. 0:2
72' Bailo harcolt ki bünetőt, melyet magabiztosan a kapu jobb oldalába lőtt. 0:3
88' Pergel Bence vezette be a labdát a büntetőterületen belülre, majd éles szögből kilőtte a hosszú alsó sarkot. 0:4
92' Lukács Balázs baloldali beadását Odonics az ötösről fejelte a kapuba. 1:4

A mérkőzésről...

A vendég Teskánd kezdte jobban a találkozót, rögtön az első lövésük a kapufa külső élét súrolta. Mindkét csapat az óvatosságra helyezte a hangsúlyt az elején, jobbára mezőnyjáték folyt. A hazai csapat fél óra elteltével kezdett éledezni, ekkor gólszerzési lehetőséget rontott, a másik kapu előtt pedig nem sokkal ezután Pergel Bence lőtte ki a bal alsó sarkot. A szünetre maradt az egygólos vendégvezetés. A második félidőben egyértelműen a Teskánd akarata érvényesült, a hazai csapat nem igazán tudta felvenni a lendületes vendégek ritmusát. Előbb Mikó Martin növelte a teskándi előnyt, majd Bailo váltotta gólra az általa kiharcolt büntetőt. A meccs hajrájában Pergel Bence megszerezte második gólját, majd Odonics fejese zárta a mérkőzést a hosszabbítás perceiben. Összességében magabiztos és teljesen megérdemelt Teskánd-győzelem született.

Értékelés:

Bencze Péter
:
"Nagyon sok olyan tényező van, ami a játékosok figyelmét elveszi és nemcsak a játékra koncentrálnak. Ebben a bajnokságban bárki, bárhol nyerhet. A teskándi csapatot jó játékosok alkotják, akik ezen a napon nem érdemtelenül nyerték meg az összecsapást. Nekünk nem marad más hátra mint végre saját dolgainkra fókuszáljunk, és továbbiakban reális célokért küzdeni."