MAGNETIC ANDRÁSHIDA TE 2 : 1 KINIZSI SK GYENESDIÁS
  OSBÁTH BALÁZS 1 (2 : 0) 77 SZABÓ ÁDÁM

HORVÁTH BALÁZS 2 Játékvezető: 3 TÓTH ROLAND
      MAJOR ZS.
  NÉMETH ROLAND 23       4 NÉMETH ÁLMOS BÁLINT
 71' HORVÁTH LEONÁRD 8

Gólszerző:
23' ODONICS PÉTER 1 : 0
27' ODONICS PÉTER 2 : 0
81' NAGY BENDEGÚZ 2 : 1

Sárga lap:
29' DOSZPOTH SÁNDOR
56' NÉMETH ÁLMOS
59' NÉMETH ROLAND
76' TÓTH BENCE
86' BERTÓK BENCE

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

23' Horváth Balázs iramodott meg egy indítással a jobbszélen, majd ez előtte lepattanó labdát középre centerezte, ahol az érkező Odonics a kapuba lőtt. 1:0
27' Jobb oldalról beívelt szöglet után kavarodás alakult ki a vendégek kapuja előtt, a lendületből érkező Odonics pedig nagy erővel lőtte a kapuba a labdát. 2:0
81' Nagy Bendegúz kapott labdát a kaputól mintegy 20 méterre, melyet egy csel után okosan tekert el a hosszú sarokba. 2:1

A mérkőzésről...

A találkozó elején Odonics első hatalmas helyzeténél a vendégek védője még menteni tudott a gólvonalon, majd válaszképpen egy jól eltalált gyenesdiási lövés zúgott el centikkel a hazai kapufa mellett. Aztán a rutinos Odonics Péter percei következtek, aki öt perc alatt kétszer is közelről talált be Szabó Ádám kapujába. A kétgólos vezetés nyugalmat adott a hazai csapatnak, akik a szünetig kontroll alatt tartották a mérkőzést. A második félidőben többnyire mezőnyjáték folyt. Tíz perccel a vége előtt Nagy Bendegúz szépen tekert a kapufa mellé, ezzel a vendégek újra visszajöttek a meccsbe. A hátralévő időben azonban már magabiztosan tartotta előnyét a hazai gárda, és a mérkőzést végig kézben tartva újabb fontos győzelmet szerzett.

Értékelés:

Balázs Zsolt
:
"Fontos győzelmet arattunk egy jó erőkből álló, jól felkészített csapat ellen. Gratulálok az egész csapatnak."