NAGY TAMÁS 10       10 SZABÓ BENCE
            8 HORVÁTH LEONÁRD  63'
  KOLLÁR PÉTER 11       9 DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID

KOBRA GYÖRGY 13       30 ODONICS PÉTER
 46' HORVÁTH MÁRK ISTVÁN 14       11 PÉHL BÁLINT  92'
  SCHULLER FERENC 17       17 MAVOLO PAOLO

DOMJÁN LÁSZLÓ           BALÁZS ZSOLT
  vezetőedző           megbízott vezetőedző

Gólszerző:
1'
ODONICS PÉTER 0 : 1
21' CZIBOR ZOLTÁN 0 : 2
26'
KOBRA GYÖRGY 1 : 2
43' DOSZPOTH SÁNDOR 1 : 3
61' NAGY TAMÁS 2 : 3

Sárga lap:
46'
SZABÓ ÁBEL
93' NAGY DÁNIEL

Piros lap:

74'

BOGNÁR KRISTÓF
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

1'   0:1
21'   0:2
26'   1:2
43'   1:3
61'   2:3

A mérkőzésről...

A múlt heti Hévíz elleni győzelem után jóval nehezebb feladat várt az Andráshida TE játékosaira, hiszen a bajnokság egyik élcsapata otthonában lépett pályára. Rögtön a kezdő sípszót követően Odonics zörgette meg a hazaiak hálóját, megadva ezzel a mérkőzéshez a jó alaphangot. Húsz perc elteltével pedig már kétgólosra nőtt a vendégcsapat előnye, hiszen Czibor is eredményes volt egy szöglet után. A szépítésre sem kellett sokat várni, Kobra góljával lett ismét szoros az eredmény. Arról, hogy az ATE megnyugtatóbb előnnyel zárja a félidőt, Doszpoth gondoskodott, aki a percekkel a szünet előtt talált be. A folytatásban változott a játék képe, a hazai csapat kezdeményezett többet, az andráshidaiak pedig állták a rohamokat és tartották előnyüket úgy is, hogy a 74.percben Bognár kiállítása után emberhátrányban fejezték be a mérkőzést. A Szepetnek erejéből csak a szépítésre és két kapufára futotta, így főleg első félidei nagyszerű teljesítményének köszönhetően rászolgáltak a három pontra a vendégek, akik 31 pontjukkal (az eddig megszerezhető 36-ból) továbbra is vezetik a Zala megyei I. osztály tabelláját.

Értékelés:

Balázs Zsolt
:
"Nagyon jól kezdődött a mérkőzés számunkra, hiszen rögtön a kezdés után már vezettünk is. Az első félidőben megérdemelten növeltük előnyünket, így két gólos vezetéssel vonultunk a szünetre. A második félidőben a hazai csapat kezdeményezett többet, de álltuk a rohamokat és fontos három pontot hoztunk el az eddig otthon még pontos sem vesztő Szepetnek ellen."