Sima mérkőzésnek indult, szoros lett a vége

FLEXIBIL TOP ZALAKOMÁR SE 3 : 4 MAGNETIC ANDRÁSHIDA TE
  KÁMÁN PÉTER 1 (0 : 3) 1 OSBÁTH BALÁZS

TAKÁCS CSABA 4 Játékvezető: 2 HORVÁTH BALÁZS
      FARSANG
  SZŐKE RENÁTÓ 6       6 SZABÓ BÁLINT ZSOLT
 46' MADARÁSZ SZABOLCS 17
  KUTI RÓBERT ZOLTÁN 8       77 CZIBOR ZOLTÁN

KUTI ISTVÁN 9       21 LUKÁCS BALÁZS

HORVÁTH JÁNOS 10       88 TÓTH BENCE
            20 BOGNÁR KRISTÓF PATRIK  78'
  MADARÁSZ ZOLTÁN 11       8 NAGY DÁNIEL
 67' DARÓCZI ÁDÁM 14       23 NÉMETH ROLAND  61'
  HORVÁTH TIVADAR 12       10 SZABÓ BENCE
 73' HORVÁTH IMRE 7
  BAGÓ BÁLINT ATTILA 13       14 HERZSENYÁK ÁRON

TAKÁCS DÁVID ZOLTÁN 15       30 ODONICS PÉTER
 77' JANKOVICS BENITO 2       9 DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID  46'
  MÉSZÁROS MARTIN 16       17 MAVOLO PAOLO
            22 SZEKERES ÁKOS  82'

HORVÁTH ZSOLT           BALÁZS ZSOLT
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
24'
SZABÓ BENCE 0 : 1
40' SZABÓ BENCE 0 : 2
45' HERZSENYÁK ÁRON 0 : 3
57'
TAKÁCS CSABA 1 : 3
59' TAKÁCS DÁVID ZOLTÁN 2 : 3
75' SZABÓ BENCE 2 : 4
92' DARÓCZI ÁDÁM 3 : 4

Sárga lap:
23'
KÁMÁN PÉTER
30' KUTI RÓBERT ZOLTÁN
32'
LUKÁCS BALÁZS
37' HORVÁTH ZSOLT
61' HORVÁTH TIVADAR
87' KUTI ISTVÁN
88' HERZSENYÁK ÁRON
90' HORVÁTH IMRE
90' MADARÁSZ SZABOLCS
94' BAGÓ BÁLINT ATTILA

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

24' Odonicsot ütötte el a hazai kapus a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Szabó Bence magabiztosan lőtte a kapu jobb alsó sarkába. 0:1
32' Lukács Balázst látta szabálytalannak a játékvezető a tizenhatoson belül: tizenegyes! A lövést Osbáth bravúros vetődéssel védte.
40' Nagy Dániel ellen elkövetett szabálytalanság után a játékvezető ismét a tizenegyes pontra mutatott. A labda mögé Szabó Bence állt, és higgadtan a kapu bal oldalába helyezett. 0:2
45' Mavolo passzolt önzetlenül a nála még jobb helyzetben lévő Herzsenyákhoz, aki átvétel nélkül a laposan a kapuba helyezte a labdát. 0:3
57' Egy hosszú átívelés után az alapvonalról középre visszatett labdát Takács Csaba lőtt a kapuba. 1:3
59' Jobb oldali beadást Takács Dávid az ötös tájékéról gyönyörű mozdulattal, előre vetődve fejelte a hálóba. 2:3
75' Herzsenyák harcolta ki a harmadik jogos vendég büntetőt, Szabó Bence pedig a harmadik tizenegyest is ellentmondást nem tűrően váltotta gólra. 2:4
92' A hajrában egy könnyelműség után büntetőhöz jutott a hazai csapat is, melyet Daróczi értékesített. 3:4

A mérkőzésről...

A

Értékelés:

Balázs Zsolt
:
"A félidei vezetés túlzottan magabiztossá tette a csapatot és a második félidő elején két gyors gólt szereztek a hazaiak. Ezután ismét jobban játszottunk, gólt szereztünk, melyre a hosszabbításban ellenfelünk még szépíteni tudott. Figyelmeztető kell hogy legyen a három bekapott gól és az egy kivédett büntető."