Nehezen indult, végül magabiztos győzelem lett a vége

MAGNETIC ANDRÁSHIDA TE 0 : 0 CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SE

HORVÁTH BALÁZS 2 Játékvezető: 3 TAKÁCS SOMA TIBOR
  CZIBOR ZOLTÁN 12       5 PAPP TAMÁS

NÉMETH ROLAND 21       7 BÍRÓ ANDRÁS

LUKÁCS BALÁZS 11       8 GIBER PÉTER

TÓTH BENCE 7       10 PÉNTEK BOTOND LEHEL
 36' DOSZPOTH SÁNDOR DÁVID 9       24 KOVÁCS MIHÁLY  88'
  NAGY DÁNIEL 8       14 PAJOR IMRE
            21 DEÁK DOMINIK  88'
  BOGNÁR KRISTÓF PATRIK 20       17 SZÖKRÖNYÖS ZOLTÁN

MAVOLO PAOLO 17       18 SIMONFALVI GÁBOR
 89' KAPRINAI MÁRK GÁBOR 15
  ODONICS PÉTER 18       55 HORVÁTH TAMÁS
 70' HERZSENYÁK ÁRON 14       4 MEIDL ZALÁN  67'
  SZABÓ BENCE 10       77 BOGYÓ KÁROLY
 78' SZEKERES ÁKOS 16       11 VIZSY BENCE  63'

BALÁZS ZSOLT           SZENTE GÁBOR
  vezetőedző           vezetőedző

Gólszerző:
40'
SZABÓ BENCE 1 : 0
65' HORVÁTH BALÁZS 2 : 0

Sárga lap:
52'
HORVÁTH BALÁZS
57' DOSZPOTH SÁNDOR
60' CZIBOR ZOLTÁN
66'
PAPP TAMÁS
66' SZENTE GÁBOR
81' PÉNTEK BOTOND
87' PAJOR IMRE

Piros lap:
-
                                                                                                                             Fotó: ate.hu

Percről-percre:

40' Szabó Bence 25 méterről végezhetett el szabadrúgást, nagy erejű, pontos lövése pedig a sorfal fölött elszállva védhetetlenül csapódott a kapu bal felső sarkába. 1:0
65' Szabó Bence a tizenhatos előterébe laposan visszagurított szögletét Doszpoth lőtte kapura, lövésébe Horváth Balázs ért bele úgy, hogy a labda a kapu bal oldalába került. 2:0
70' Odonics ellen elkövetett szabálytalanság után Szabó Bence végezhetett el büntetőt, azonban lövése a felsőléc fölött hagyta el a játékteret.

A mérkőzésről...

Szerda délután folytatódott a Magnetic Andráshida TE erőltetett menetelése, hiszen a Zalaszentgrót és az Andráshida SC után a bajnokság legerősebb játékos keretével rendelkező Csács Nemesapáti SE volt az ellenfél. Az első fél órában a vendégcsapat dominált, de igazán komoly helyzet nem adódott egyik oldalon sem. A 40.percben Szabó Bence szerzett vezetést: 25 méteres szabadrúgása védhetetlenül vágódott a bal felső sarokba. A második játékrészben nagyot változott a játék képe, a hazai csapat teljes mértékben magához ragadta a kezdeményezést. A 65.percben Szabó Bence szögletből okosan gurított vissza a tizenhatos előterébe, a jól érkező Doszpoth kapura tartó lövésébe Horváth Balázs kapott bele, amely így a kapu bal oldalában kötött ki. Öt percre rá lezárhatta volna a mérkőzést az Andráshida, de a jogosan megítélt büntetőt Szabó Bence nagy erővel a kapu fölé lőtte. A hátralévő időben jobbára mezőnyjáték folyt, a kapukat nem veszélyeztették komolyabban egyik oldalon sem. Győzelmével a hazai csapat tovább tartja a lépést az élbollyal, a Csács Nemesapáti csapata pedig nagy valószínűséggel kiszállt a bajnoki címért folytatott versenyfutásból.

Értékelés:

Balázs Zsolt
:
"A nehézségeink ellenére nagyon motivált játékkal rukkolt elő a csapat és magabiztosan gyűjtötte be a három pontot. Nagyobb különbségű is lehetett volna a győzelmünk."